Hoşgeldiniz,

Bir aile işletmesi olan Dört Mevsim Alaçatı  Butik Otel 2011 yılının Temmuz ayında hizmete girmiştir. Ege'nin en güzel beldesi Alaçatı'nın merkezine beş dakika yürüme mesafesinde, ünlü Alaçatı pazar yerine 50 metre, sörf alanlarına ise 2 km uzaklıktadır.  Yıkılan asırlık binalardan toplanmış taşlarla, eski Alaçatı evlerinin geleneksel mimari dokusuna ve otantik yapısına uygun olarak inşa edilmiştir.

Dört Mevsim Alaçatı Butik Otelde  odalar, birbirinden farklı olarak oyma  mobilyalarla döşenmiş, oda kapılarından avlusuna kadar ahşap işçiliğinin en güzel örnekleri yaşatılmıştır. Doğal taşlarla döşenmiş olan iç mekan zeminleri ve banyolar ise taş ustalığı örneğidir. Bir buçuk dönümlük geniş bahçemizde ve avlumuzda ferahlığın ve sessizliğin keyfini sürebilirsiniz.

Ege Bölgesine ve Alaçatı'ya özel zengin kahvaltılıklarımızın ve organik bahçemizden toplanmış domateslerimizin, yeşilliklerimizin tatlarına bakabilirsiniz. Kasvetli kış aylarında yalnız kalmak ya da sevdiklerinizle baş başa olmak isterseniz Alaçatı'da adresiniz Dört Mevsim Alaçatı Butik Otel olabilir. Gürül gürül yanan şömine , sıcak   şarap ve sucuk ekmek...
 

Hepsi ve daha fazlası eviniz kadar rahat, aileniz kadar sıcak bir ortamda sizleri Dört Mevsim Alaçatı Butik Otelde beklemektedir.

Tanışmak dileği ile,

Dört Mevsim Alaçatı Butik Otel Ailesi

 
Alaçatı'da sakin, yemyeşil romantik bir bahçede 'EVET' ile mutluluğa ilk adımı atmak ister  misiniz?
Muhteşem Kır Düğünü
konsepti ile hizmetinizdeyiz.

 
Tel: 0.232.716 99 67  Fax: 0.232.716 99 67Gsm: 0.532.541 57 47
info@dortmevsimalacati.com    Alaçatı Mahallesi. 12055 Sokak. No:26 Alaçatı - Çeşme - İZMİR
Alaçatı Butik Oteller Tüm Hakları Dört Mevsim Alaçatı Butik Otele Aittir.  Web Tasarım: Selis Medya